Obchodní zástupce, fixní plat 40.000,- Kč + neomezené provize

Pojišťovnictví, Prodej a obchod
Pardubice

Chcete být pánem svého času a svých výdělků?

MetLife pojišťovna je jedním z lídrů v oblasti pojišťovnictví s dlouholetou historií, která je specialistou v oblasti životního pojištění. Naše společnost se zaměřuje na ochranu a finanční zabezpečení našich klientů.

Aktuálně hledáme komunikativní a spolehlivé obchodníky/budoucí manažery do našich kanceláří v Pardubicích, Kolíně a Hradci Králové.

Co vás čeká

  • Aktivní vyhledávání nových klientů a budování dlouhodobých vztahů s nimi. Péče o stávající portfolio klientů.
  • Poskytování klientům odborných konzultačních služeb ohledně pojištění a finančního plánování.
  • Setkávání se s klienty, vypracování individuálních nabídek a smluv na základě potřeb klienta.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Ukončené SŠ s maturitou.
  • Komunikační a jednací dovednosti.
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu.
  • Chuť pracovat, empatii a cílevědomost.
  • Zájem o oblast pojišťovnictví a finančních služeb.
  • Zkušenosti v oboru vítány, ale nejsou podmínkou. Vše Vás naučíme a kompletně zaškolíme.
  • Čistý trestní rejstřík.

Co vám můžeme nabídnout

  • FIXNÍ PLAT 40.000,- Kč + provize, které můžete ovlivnit měsíčně. Není zde strop, který by Vás omezoval. Průměrný obchodník si přijde na 60.000,- Kč měsíčně a ti nejlepší mají plat kolem 150.000,- Kč měsíčně.
  • Kariérní růst. Pokud budete mít chuť, můžete růst na manažerskou pozici s vyšším finančním ohodnocením.
  • Zázemí velké stabilní společnosti s přátelským prostředím.
  • Po zaučení možnost přidělení vlastního kmenu klientů.
  • Možnost využití telefonistky na plánování schůzek.
  • Flexibilní pracovní doba. Čas si rozvrhnete podle svých potřeb a výdělků, které můžete ovlivnit. Možnost Home Office.
  • Příspěvek na car-branding 5.000,- Kč měsíčně
  • Zahraniční zájezdy každý rok jako odměna.

Sdílejte

Informace o pozici

Místo pracoviště

  • Masarykovo náměstí 1544, Pardubice - Zelené Předměstí

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, Práce na zkrácený úvazek

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština(základní)

Zadavatel

MetLife Europe d.a.c., pobočka pro Českou republiku

Pro naše zaměstnance máme připravené množství benefitů

Flexibilní pracovní doba

Plánujete si svůj čas a spolurozhodujete o své činnosti a aktivitách, řídíte svůj výkon.

Neomezená výše příjmu

Závisí jen na Vás, na vašich schopnostech a odvedené práci.

Příspěvek na Car branding

Za firemní branding na soukromém autě dostáváte příspěvek až 4 000 Kč měsíčně.

Sám sobě šéfem

Určujete si své priority a cíle.

Adaptační rozvojový program

Podpora ze strany centrály a zkušenějších kolegů z obchodní sítě

Zvýhodněné produkty a služby MetLife

Pro obchodníky i jejich rodinné příslušníky

Unikátní tréninkový program

Pro rychlý start Vaší kariéry

MetLife věrnostní program

Příspěvek 2 – 10 % z měsíčního výdělku po minimálně jednom odpracovaném roce

Garantovaný min. příjem 30000 Kč měsíčně

Po dobu 18 měsíců od zahájení spolupráce, při plnění adaptačního plánu

Soutěže a zajímavé motivační akce

Např. hrazené pobyty pro nejúspěšnější obchodníky

Jsme digitální

Používáme inovativní a moderní technologie, minimalizujeme papírovou administrativu

Zázemí agenturní sítě

Jistota a podpora ze strany stabilní a silné mezinárodní společnosti

Zaujala Vás tato nabídka? Ozvěte se nám

Chci pracovat pro Metlife

Máte dotaz nebo se s námi chcete spojit? Napište nám!
Vyplňte prosím všechna tato pole

Beru na vědomí, že pojišťovna MetLife bude zpracovávat mnou poskytnuté osobní údaje za účelem vyřízení mého dotazu. Informace o zpracování a ochraně osobních údajů, včetně podrobností o mých právech, jsou dostupné zde.

Volejte: +420 227 111 000
KONTAKTNÍ ÚDAJE