VEDOUCÍ TÝMU NOVÝCH SMLUV

Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Pojišťovnictví
Praha

Náplň práce:

  • Celková zodpovědnost za vedení kolegů z New business části, technických a medicínských underwriterů včetně jejich rozvoje, tréninku a vedení týmu v souladu se standardy společnosti. Tréning a rozvoj medicínského underwritingu po odborné stránce včetně dodržování underwritingových pravidel není součástí této pozice. Plnit efektivně roli vedoucího týmu, profesně rozvijet, motivovat a stabilizovat své podřízené.
  • Zajistění poskytování účinných, efektivních, profesionálních a zdvořilých služeb pojišťovacím zprostředkovatelům, makléřům, pojistníkům a všem ostatním externím a interním klientům společnosti.
  • Dodržování platných postupů společnosti, přispívání k jejich zlepšení a aktualizaci.
  • Osvojení a udržování si pracovních znalostí, chápání a obchodního povědomí o pojistném trhu, teoriích a platných zákonech ovlivňujících produkty zaměstnavatele, a systémech a procedurách, které je spravují.
  • V souladu se zavedenými kontrolami společnosti, procedurami a příslušnými předpisy zajistit:
    • dle potřeby spolupráci se zprostředkovateli, makléři tak, aby přispěla k vyřešení případných nesrovnalostí týkajících se pojistných smluv;
    • v případě vážných nedostatků v návrzích či pojistných smlouvách upozornění pojišťovacích zprostředkovatelů/ makléřů na tyto nedostatky;
    • aby obdržené nové návrhy a žádosti týkající se pojistných smluv byly včas a bezchybně zadané do systému;
    • rozhodování o riziku povolání u životního pojištění i připojištění, aby bylo možno identifikovat a posoudit otázky, které jsou relavantní k přijatým rozhodnutím – dle Interních autorizačních limitů;
    • zpracování neakceptovatelných návrhů;
    • poskytnout součinnost při vyřizování veškeré agendy spojené s pojistnou smlouvou po celou dobu jejího trvání a vykonávat ad-hoc úkoly zadané manažerem.

Požadavky:

  • 3 – 5 let zkušeností v maloobchodním finančním podnikání
  • 2 a více let zkušeností s vedením a správou reportů
  • Máte minimálně SŠ vzdělání, VŠ výhodou
  • Pokročilá znalost AJ
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost, komunikativnost
  • Týmová práce, flexibilita, ochota se učit nové věci

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní renomované mezinárodní společnosti působící na českém trhu
  • Pracoviště v centru Prahy na Národní třídě v nových moderních kancelářích OC Quadrio
  • Řadu firemních benefitů např. příspěvek na stravování ve formě stravenkového paušálu, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu, životní pojištění, kurzy AJ apod.
  • Vysoká ochrana našich zaměstnanců proti COVID-19 (velké množství preventivních opatření, velká míra home office atd.)

Těšíme se na:

  • Váš aktuální strukturovaný životopis s motivačním dopisem, prosím do motivačního dopisu uveďte i termín možného nástupu a Vaši přibližnou platovou představu.

Sdílejte

Informace o pozici

Místo pracoviště

  • Purkyňova 2121/3, Praha - Nové Město

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština(výborná), Angličtina(pokročilá)

Zadavatel

MetLife Europe d.a.c., pobočka pro Českou republiku

Pro naše zaměstnance máme připravené množství benefitů

Příspěvek na dopravu

Ihned po nástupu proplácíme roční kupón MHD v Praze výši 3650 Kč a ve stejné výši přispíváme kolegům mimo Prahu

Flexibilní pracovní doba

(39 hodin týdně)

Týden dovolené navíc

Home office

Pro specifické pozice nabízíme kombinaci formy práce z domova a kanceláře

Příspěvek na Multisport kartu

Pro zaměstnance i jejich rodinné příslušníky

Příspěvek na penzijní připojištění

Masáže na pracovišti

Podporujeme nevidomé a zdravotně handicapované maséry ze společnosti Tecum, kteří docházejí pravidelně masírovat naše zaměstnance 2 x týdně přímo na pracoviště, hradíme zaměstnancům 70 % z ceny masáže

Rozvojové a vzdělávací programy

Přístup ke globálním studijním e-learningovým materiálům např. Harvard Business publishing

Plně hrazené kurzy angličtiny

Na různých úrovních včetně konverzace s rodilými mluvčími přímo na pracovišti

Stravenky ve výši 110 Kč

Od roku 2018 používáme elektronickou stravenkovou kartou

Občerstvení na pracovišti zdarma

Zdarma k dispozici vynikající káva, voda a čaj

Podpora imunity

Během chřipkové sezóny od října do března, podporujeme imunitu našich zaměstnanců formou pravidelných měsíčních dodávek ovoce a zeleniny v biokvalitě

Skupinové pojištění

Pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky (chráníme naše zaměstnance a jejich blízké proti životním, úrazovým rizikům a riziku závažných nemocí)

Zvýhodněné produkty a služby MetLife

Dobrovolnický den

Podporujeme naše zaměstnance v zapojení do charitativních akcí formou 1 dne placeného volna

Výhodnější mobilní tarif

Pro zaměstnance

Zaujala Vás tato nabídka? Ozvěte se nám

Chci pracovat pro Metlife

Máte dotaz nebo se s námi chcete spojit? Napište nám!
Vyplňte prosím všechna tato pole

Beru na vědomí, že pojišťovna MetLife bude zpracovávat mnou poskytnuté osobní údaje za účelem vyřízení mého dotazu. Informace o zpracování a ochraně osobních údajů, včetně podrobností o mých právech, jsou dostupné zde.

Volejte: +420 227 111 000
KONTAKTNÍ ÚDAJE